Loopbaancoach Chris Van Dam Loopbaanbegeleiding Sint-Truiden

Chris
Van Dam

Empathisch, Doorgrondend, Integer, Gefocust, Humorvol

Na ruim 25 jaar als manager in verschillende grote bedrijven en op verschillende niveaus, besloot ik mij met de kern van organisaties en bedrijven bezig te houden, de mens. Persoonlijk door elkaar geschud door enkele ingrijpende ervaringen zowel op professioneel vlak als op persoonlijk vlak, hebben mij laten zien dat het voor mij persoonlijk zo niet verder kon. Ik besloot mijn eigen weg te gaan op zoek naar de juiste balans en dit met mijn eigen insteek. De opzet van mijn interim management bedrijfje is om vanuit het procesmatige de verbinding te zoeken tussen de processen en de belangrijkste waarde van een bedrijf, de mens! Met mijn uitgebreide ervaring als manager en gebaseerd op mijn levenservaringen, begeleid ik graag mensen op hun reis naar een betere “ik”. Dit om zich “vol” in te zetten voor een betere loopbaan en levenswijze. Ikzelf ben een warme coach die begaan is om samen met de coachee het beste te vinden in zichzelf. Ik ben ervan overtuigd dat de grootste kracht in de persoon zelf ligt. Het mooie is om dit samen met de persoon in kwestie te gaan ontdekken. Samen op reis gaan, om hun pad vanuit een ander perspectief te bekijken op een integere en gefocuste manier met een vleugje humor. De waarden die ik hoog in het vaandel draag zijn veiligheid, respect, integriteit, authenticiteit en kwetsbaarheid. Het is mij een eer om hen zo op hun pad te begeleiden.

Loopbaanbegeleiding en andere types coaching doe ik in Sint Truiden, of indien gewenst op locatie bij de klant.

Verder hou ik mij graag bezig met het kijken naar films en series, ik kook graag en geniet er ook evenzeer van, en ik hou ervan om te reizen en andere culturen en tradities beter te begrijpen. Ik kom helemaal tot rust op mooie rustige plaatsen waar je je helemaal één voelt met de natuur, en dit kan even goed in mijn tuin gebeuren of op een andere plaats waar natuur overheerst. Daar vind ik mijn evenwicht!

Chris' favoriete thema's

  • Werk-Privé balans, Energie management, Vitaliteit, Welzijn, Werkhervatting/Re-integratie

  • Zelfvertrouwen, -acceptatie

  • Loopbaankeuzes (op basis van waarden of identiteit), beroepskeuze

  • Veranderingsbegeleiding

  • Effectief (Zelf)Leiderschap & zelfbewustzijn

  • Leiding geven

  • Competentie- & talent management, kwaliteiten en valkuilen (incl kernkwadranten)

  • Communicatie

  • "Ik weet niet wat ik wil"

  • "Ik weet wel wat ik wil maar niet hoe ik daar geraak"

  • Grenzen bewaken, neen zeggen, loslaten

  • Motivatie

  • Teamwerking

  • Time management

  • Studiekeuzebegeleiding

  • Performantie

  • Persoonlijke missie en visie

  • Persoonlijkheidsanalyse obv Insights Discovery

  • Zelfstandige worden

  • ... 

Opleiding

  • ROOT - GROW en BLOOM - The Coaching Square

Ervaringen

  • Senior Manager en Coach - DB Schenker (2018 - heden)
  • (Loopbaan)Coach en Interim Manager - C-Coach ( 2013 - heden)
  • Transport Manager en Business Continuity Project Manager Terumo (2013 - 2017)
  • IDC Director, Logistics Lead Europe en Operational Compliance verantwoordelijke MSD (2007 - 2013)
  • Operational Manager Benelux en Engineering Manager Europe DHL (2000 - 2007)
  • Directeur Transport Bpost (1994 - 2000)
  • Operations Manager en Industrial Engineering Manager BeLux - UPS (1992 - 1994)
  • Industrial Engineering Europe en Senior Manager Operations Spain Fedex (1987 - 1992)
  • Industrial Engineer Escom South Africa (1982 - 1987)
  • Industrieel Ingenieur - Hasselt (1976 - 1982)

 

  • Hanne Vereycken

    Ik heb net het goede nieuws gekregen dat ik kan beginnen op een nieuwe job. Dankzij de functieomschrijving van mezelf heb ik iets gevonden wat helemaal bij mij past. Ik start binnenkort in de seizoenswinkel op de baby afdeling. Met mijn kennis van mijn diploma en opleiding, in combinatie met dat ik graag in de verkoop wil werken is dit ideaal. Bovendien was de vacature helemaal mijn functieomschrijving. Dus ik ben heel gelukkig. 

    Bedankt voor de coaching en de tips! Het heeft een mooi resultaat met zich meegebracht!

  • Leen Kempeneers
    Leen Kempeneers
    Dossierbeheerder Gebouwen & Residenties / Medewerker Syndicus bij Zakenkantoor & Immo Robijns

    In 2020 ben ik samen op zoek gegaan naar een andere job via het geslaagde traject van job coaching. Wat ik dacht dat een zoektocht zou worden naar een betere dagelijkse invulling van mijn professionele leven, is er uiteindelijk eentje geworden naar de totale “Leen”. Met de hulp van Chris (Van Dam) heb ik mijn waarden en normen ontdekt, mijn valkuilen leren herkennen en geleerd hoe de balans te houden. 
    Mijn “zinzoeker” is alvast tevreden. Mijn werkgever staat open voor vraag & antwoord, geeft respect en neemt verantwoordelijkheid.
    Er is werk aan de lopende band voor de “bezige bij” in mezelf.
    Ik, als “stille helper”, kan hen goed ondersteunen om hun zaak te runnen.
    Als “jazegger” ga ik de grootste uitdaging hebben 😀! Maar ze geven zelf aan wanneer het tijd is om te stoppen. Dus hopelijk kom ik hierin mijn valkuil niet al te vaak tegen 🤞🏼
    Vanuit de grond van mijn hart: DANKJEWEL! 

Wegens de veranderde werkomstandigheden en het impact ervan op werk en leven is het bij A-Lissome ook mogelijk om je coaching sessie(s) online te laten doorgaan. Hier zijn verschillende gratis en gemakkelijke tools voor. Bespreek het met je coach, hij/zij informeert je met veel plezier over de mogelijkheden!

Loopbaancoach Chris Van Dam Loopbaanbegeleiding Sint-Truiden

Neem contact op met
Chris